2. - Други
  3. Лудогорец извъртя 3:3 в контролен мач с поляци

Лудогорец извъртя 3:3 в контролен мач с поляци

Отборите на Лудогорец и Рух Хожув приключиха при равенство 3:3 контролата помежду им

Лудогорец и Рух Хожув приключиха сблъсъка помежду им при равенство 3:3 в приятелски мач, който се проведе в Турция.

Двубоят бе интересен още от самото начало, като до 11-ата минута резултатът вече бе 2:1 в полза на полския съперник на Лудогорец. Резултатът бе открит във 2-ата минута, когато Янковски успя да прати кълбото във вратата на българския тим за 1:0.

Лудогорец обаче не се предаде и бързо успя да изравни. Равенството бе възстановено в 5-ата минута, а точен за разградчани бе Марселиньо, който получи пас от Гъргоров и на празна врата не сбърка за 1:1.

Радостта на играчите на Ивайло Петев обаче не продължи много дълго, защото в 11-ата минута поляците отново поведоха в резултата. Точен за 2:1 в полза на Рух Хожув бе Пйех. До почивката и двата тима имаха шансове за гол, но до попадение до края на първото полувреме не се стигна и така след 45 минути игра резултатът бе 2:1 в полза на Рух Хожув.

През втората част Лудогорец съумя да изравни за втори път в мача, малко след като изтече час игра от първия съдийски сигнал на двубоя. Автор на попадението за 2:2 бе Димо Бакалов, който се разписа с прецизно изпълнение.

Пълният обрат в мача бе осъществен в 74-ата минута, след като за 3:2 успя да се разпише Емил Гъргоров. До края на двубоя обаче футболистите на Ивайло Петев допуснаха изравняване. Резултатът стана 3:3 в 85-ата минута след гол на Абот.

До края на двубоя нито един от двата тима не достигна до нов гол и така срещата завърши при равенство 3:3. В момента Лудогорец играе друг контролен мач. Съперник на разградчани е Волин Луцк.

ПСЖ ще бъде без Коло Муани срещу Страсбург

Нападателят има навехнат глезен

ПСЖ иска да привлече Маркус Тюрам, но той се дърпа за трансфер

Нападателят на Интер май не иска хич да ходи в Париж

Интер Маями започва преговори с Луис Суарес за нов договор

Клубът иска да задържи уругвайския голаджия

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)