Роналдо с асистенция при успех на своя Ал Насър (ВИДЕО)

Този път португалецът не успя да вкара

Ал Насър се наложи над Ал Фейха с 3:1 като гост в мач от 11-ия кръг в саудитската професионална лига. Андерсон Талиска се разписа на два пъти за Ал Насър, а Отавио вкара един гол. Единственото попадение за Ал Фейха бе дело на Хюсеин Ал Шуаиш.

След този успех Ал Насър събра актив от 25 точки и заема 2-о място във временното класиране, докато Ал Фейха остава на 8-а позиция с 14 пункта.

Двубоят започна в ниско темпото, а през първото полувреме не стигна до големи опасности пред вратите на двата отбора, като Владимир Стойкович и Науаф Ал Акиди нямаха много работа за вършене.

Ал Насър натисна на старта на второто полувреме. В 50-ата минута Андерсон Талиска комбинира с Кристиано Роналдо, след което отново получи топката и стреля, за да открие резултата.

Алекс Телес направи пробив и предостави топката на чиста голова позиция с успореден на голлинията пас за Талиска, който я чукна във вратата в 61-ата минута, за да удвои преднината на своя тим.

Четири минути по-късно обаче Ал Фейха върна интригата, след като Абделхамид Сабири центрира от пряк свободен удар в наказателното поле на Ал Насър, където Хюсеин Ал Шуаиш засече с глава и възстанови паритета.

Ал Насър сложи край на спора в 74-ата минута, когато Абдулмаджид Ал Сулайхим намери крилото Отавио, чийто удар от границата на наказателното поле попадна в мрежата.

В другия мач, който се изигра по същото време Аба Клуб се наложи над Ал Шабаб с 2:1.