2. - Други
  3. Украинци скриха топката на Лудогорец

Украинци скриха топката на Лудогорец

Отборът на Волин Луцк срази разградчани с 6:2 в контрола

Отборът на Лудогорец не успя да запише победа в нито една от две си контроли днес. След като по-рано през деня разградчани завършиха при равенство 3:3 приятелския си мач с полския Рух Хожув, играчите на Ивайло Петев отстъпиха с 2:6 във втората си проверка за днес срещу украинския Волин Луцк. Наставникът на Лудогорец използва различни състави в двете контроли, като във втората играха предимно резервни футболисти, както и новите попълнения от зимата.

Въпреки че мачът завърши при резултат 2:6, през първото полувреме в мача падна само един гол. Шумахер наниза попадение във вратата на Лудогорец в 28-ата минута и така на почивката на мача резултатът бе 1:0 в полза на украинците.

Почти веднага след подновяването на играта авансът на Волин бе удвоен след гол на Изворану. В 52-ата минута Лудогорец се върна в мача. Авансът на украинския тим бе намален на един гол благодарение на Стоянов, който вкара за 1:2 от дузпа. В 55-ата обаче Изворану вкара второто си попадение в мача и направи резултата 3:1 в полза на Волин.

Последваха нови тежки минути за Лудогорец. Савич отбеляза за 4:1 в полза на украинците в 69-ата минута, а в 73-ата бе точен и за 5:1. Разградчани намалиха на 2:5 чрез Кишада, който наниза попадение в 75-ата минута, а крайното 2:6 оформи отново Савич в 78-ата.

Така Лудогорец не успя да постигне успех в нито една от двете си контроли днес, регистрирайки равенство и загуба.

ПСЖ ще бъде без Коло Муани срещу Страсбург

Нападателят има навехнат глезен

ПСЖ иска да привлече Маркус Тюрам, но той се дърпа за трансфер

Нападателят на Интер май не иска хич да ходи в Париж

Интер Маями започва преговори с Луис Суарес за нов договор

Клубът иска да задържи уругвайския голаджия

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)