Шахматните националки са Отбор на годината

Параатлетът Християн Стоянов спечели наградата в категорията за спортист с увреждания

Националният тим по шахмат на България за жени, който спечели златен медал от Европейското първенство в Будва, бе избран за отбор на годината.

Голямата звезда Нургюл Салимова, която си спечели правото да участва в Турнира на претендентите за световната корона след второто място на Световната купа в Баку, остана шеста в класацията индивидуално в 66-ото издание на анкетата „Спортист на годината на България“.

Параатлетът Християн Стоянов спечели наградата в категорията за спортист с увреждания, след като през изминалата година стана за втори път световен шампион.

Девойките с драматична и важна победа на ЕП  по плажен хандбал във Варна

Юношите обаче загубиха шансове за първата осмица

Загуби от фаворитите за юношите и девойките на старта на ЕП по плажен хандбал във Варна

Треньорът на Швеция: През 2021 г. всичко беше топ! Очаквам сега да е още по добре