3. Ал Насър обърна слабак, Роналдо с фамозен гол (ВИДЕО)

Ал Насър обърна слабак, Роналдо с фамозен гол (ВИДЕО)

Отборът на португалеца би с 2:1

Ал Насър успя да победи с 2:1 Абха след обрат в мач от 21-я кръг на Саудитската професионална лига. Попадението за гостите бе дело на Адам Фатах, а за домакините точни бяха Кристиано Роналдо и Андерсон Талиска. Ал Насър остава на втора позиция само точка зад Ал Итихад, а Абха е на 12-а позиция с 23 пункта на сметката си.

В 7-а минута гостите откриха, но след преразглеждане с ВАР попадението бе отменено. Ал Насър беше шокиран в средата на първата част, когато Адам Фатах получи в наказателното поле, овладя добре и стреля мощно от въздуха, за да открие резултата в полза на Абха.

Дванайсет минути преди края на редовното време Кристиано Роналдо изпълни далечен пряк свободен удар, при който стената се пропука, а изстрелът бе много мощен и вратарят не успя да реагира - 1:1. В 86-а минута Ал Насър получи правото да изпълни дузпа, а Андерсон Талиска се нагърби с изпълнението, при което не сбърка и направи пълния обрат за Ал Насър, носейки победата на отбора.