Астън Вила и Брентфорд със зрелищно 3:3 в Бирмингам (ВИДЕО)

Вижте как завършиха и останалите мачове от кръга

Астън Вила и Брентфорд направиха 3:3 в изключително драматичен мач на стадион „Вила парк „ в Бирмингам. Домакините поведоха с 2:0, допуснаха обрат до 2:3, но в крайна сметка мачът завърши 3:3.

В същото време Лутън обърна Борнемут то 0:1 до 2:1 и по този начин най-после прекъсна серията си от негативни резултати.

В Бирмингам Оли Уоткинс вкара първия гол в 39-ата минута, а Роджърс удвои в началото на второто полувреме.

За 10 минути обаче гостите обърнаха. Първо Занка намали в 59-ата минута, а Мбемо изравни в 61-ата. Уиса в 68-ата минута вкара за 2:3.

9 минути преди последния съдийски сигнал Оли Уоткинс вкара и втори гол за крайното 3:3.

Лутън взе три точки в борбата за оцеляване, след като победи Борнемут с 2:1. Гостите поведоха чрез Тавниър в 52-ата минута, в 73-ата Кларк изравни, а Морис вкара победния гол в 90-ата минута.

Евертън взе трудна победа срещу Бърнли. „Карамелите“ вкараха един гол в даденото от съдията продължение на първото полувреме чрез Калвърт-Люин, в 67-ата минута гостите останаха с човек по-малко след червен картон на О`Шей.

Уулвърхемптън загуби с 1:2 от Уест Хем. Домакините поведоха чрез Сарабия от дузпа в 33-ата минута, но гостите обърнаха след дузпа на Пакета и гол на Уорд-Праус в 85-ата минута. Дълбоко в добавеното време Макс Килман вкара топката в мрежата, като голът се разглеждаше дълго време заради засада и в крайна сметка бе отменен.

Нюкасъл победи Фулъм с 1:0 като гост. „Свраките“ взеха трите точки с попадение на Бруно Гимараеш в 81-ата минута. Малко преди това гол на Шер не бе зачетен заради засада.

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум

Маинц оцеля, Бохум ще играе плейоф (ВИДЕО)