3. Барса размаза звездния отбор на К-лигата (видео)

Барса размаза звездния отбор на К-лигата (видео)

Лео Меси отново блести – влиза като резерва и вкарва два гола

Испанският шампион Барселона спечели първата си контрола от азиатското турне с впечатляващото 5:2. Барса разби сборния отбор на звездите от корейската К-лига без никакъв проблем, въпреки че изоставаше в резултата още във втората минута. Лео Меси отново напомни за себе си, след като влезе като резерва и успя да вкара два гола във вратата на съперника.

Още във втората минута вратарят Пинто не прецени добре една изритана от съперника топка, излезе да я пресреща, но тя го прескочи, а Чой вкара без проблем в опразнената врата за 1:0.

Само 5 минути по-късно обаче Ибрахимович успя да изравни. Той поучи топката в наказателното поле и с техничен удар вкара кълбото между краката на корейския вратар за 1:1.

В 36-ата минута обаче Гоок отново изведе звездите на Корея напред в резултата, след като надскочи бранител на Барса и с глава прехвърли Пинто за 2:1.

Появилият се преди минути в игра Лионел Меси успя да изравни за 2:2 в 43-ата минута, а секунди преди последния съдийски сигнал Меси вкара втория си гол и даде преднина от 3:2 за Барселона на почивката.

В заключителните минути на мача Виктор Санчес и Джонатан Сориано вкараха по един гол, за да оформят крайното 5:2 в полза на испанския шампион.

Звездите на К-лигата – Барселона 2:5