3. Байерн разпиля Челси за 26 минути (СНИМКИ+ВИДЕО)

Байерн разпиля Челси за 26 минути (СНИМКИ+ВИДЕО)

Алваро Мората даде асистенция в дебюта си за Челси, но Байерн спечели с 3:2 след вихрушка от голове до почивката

Челси загуби от Байерн (Мюнхен). Двубоят се игра в Сингапур и бе част от турнира “Интернешънъл чемпиънс къп”.Германците започнаха срещата вихрено и още до 26-ата минута водиха с класическото 3:0. Английският тим все пак успя да върне две попадения, но за повече нямаше сили и отстъпи с 2:3. Неофициален дебют за "сините" записа Алваро Мората, който се отчете с асистенция.

Байерн успя да поведе в резултата след само 6 минути игра. Рафиня стреля от дистанция, Куртоа не се намеси убедително и топката влетя в мрежата му за 1:0. След още 6 минути, немците удвоиха аванса си. Франк Рибери направи чудесен пробив и намери Томас Мюлер, който бе точен за 2:0. Отново той оформи класиката в резултата в 26-ата минута, поставяйки Челси в нокдаун. Лондончани все пак успяха да се окопитят и в продължението на първото полувреме Алонсо с мощен изстрел върна едно попадение.

Вижте какво каза Марко Розе

Треньорът на Реал (Мадрид) след загубата в Шампионската лига: Не сме свикнали с такива резултати

Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти разкри причините за загубата с 0:1, която "Кралският клуб" допусна при гостуването на Лил в мач от втория кръг на основната фаза в Шампионската лига.

18 мача от втория кръг на Лига Европа ще се изиграят днес

Днес ще се изиграят всички 18 мача от втория кръг на Лига Европа. Те са разделени в два часови пояса – по девет от 19:45 часа и още толкова от 22:00 часа българско време

Тежки санкции за Атлетико Мадрид

Атлетико Мадрид ще изиграе следващите си три домакински мача с частично затворени трибуни