3. Беларус изненадващо би Люксембург в нашата група (ВИДЕО)

Беларус изненадващо би Люксембург в нашата група (ВИДЕО)

Беларусите временно излязоха начело в класирането преди България - Северна Ирландия

Беларус изненадващо спечели гостуването си на Люксембург в мач от втория кръг на Лига C3 на Лигата на нациите, където са още отборите на България и Северна Ирландия.

С успеха беларусите излизат начело във временното класиране с актив от 4 точки, докато Люксембург е с 0 на дъното. Преди мача между България и Северна Ирландия „лъвовете“ са трети с 1 точка, а британците – втори с три.

За Люксембург едно полувреме изигра новият ляв бек на ЦСКА – Мика Пинто. Той се появи в игра след почивката, влизайки на мястото на Лоран Янс.

Домакините имаха много добра възможност да излязат напред в резултата в 29-ата минута, когато Елдин Дзогович се озова на прекрасна позиция след центриране от корнер, но ударът му с глава премина вляво покрай вратата.

В 76-ата минута Беларус поведе, след като Кирил Печенин предостави перфектно центриране към Валерий Громико, който си спря топката с едно докосване, след което я заби в горния десен ъгъл за 0:1.

Две минути след това гостите бяха близо до второ попадение, след като Максим Киреев се стрелна в наказателното поле, за да засече топката с удар по земя към левия ъгъл, но вратарят Антъни Морис внимаваше и спаси.

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)