3. Бешикташ съкруши Галатасарай преди мача с ЦСКА (видео)

Бешикташ съкруши Галатасарай преди мача с ЦСКА (видео)

Черните орли надвиха своя опонент с 2:1, при това като гост

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа Бешикташ постигна сериозен психологически стимул преди мача с "червените" в четвъртък. "Черните орли" победиха с 2:1 като гост един от големите си градски съперници Галатасарай и най-накрая зарадваха привържениците си с важна победа.

Резултатът бе открит още в 8-ата минута, когато гостите получиха право да изпълнят дузпа за нарушение на Али Туран срещу Филип Холошко. Зад топката застана Хосе Мария Гутиерес - Гути и прати топката хладнокръвно във вратата на Уфук Джейлян. Второто попадение падна десетина минути преди края на двубоя, когато Гути центрира към Мерт Нобре и с глава удвои.

В последната минута на двубоя Хари Кюъл успя да намали за Джимбом, но за повече не остана време. С победата си днес Бешикташ се изкачи на пета позиция с 24 точки, а Галатасарай продължава да се намира в тежка криза и е едва десети със 17 точки.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1