3. Бетис с класическо 3:0 над Майорка

Бетис с класическо 3:0 над Майорка

В мач от седия кръг на испанската лига "ББВА" Бетис постигна победа с класическото 3:0 над Майорка. Домакините показаха голямо желание за победа и можеха да вкарат още голове, ако Ехил Емана не бе пропуснал 2-те чисти положения, които имаше. Дами вкара първото попадение за Бетис още в първата минута на този мач, а в 42-та минута Павон отбеляза втория гол. През второто полувреме домакините отново бяха по-активния тим на терена, като футболистите на Бетис се отличиха с няколко много сериозни пропуска. В 83-та минита Ахил Емана оформи крайното 3:0 за Бетис.