3. Безидеен Ювентус матира 10 от Милан с рикошет (ВИДЕО)

Безидеен Ювентус матира 10 от Милан с рикошет (ВИДЕО)

Бианконерите играха с човек повече над едно полувреме, но взеха трудно дербито

Ювентус спечели дербито на деветия кръг на Серия А срещу Милан с 1:0 като гост на „Сан Сиро“. Така „бианконерите“ са на трето място във временното класиране с актив от 20 точки, на 1 зад „росонерите“, които са втори.

Повече от едно полувреме Милан игра с човек по-малко, след като Малик Тиау бе изгонен, а единственото попадение бе на Мануел Локатели, който с удар от дистанция изненада 40-годишния Антонио Миранте след рикошет в тялото на Раде Крунич. Четвърт час след началото на срещата топката бе центрирана към Оливие Жиру, който я засече към долния ляв ъгъл, но Войчех Шчесни се хвърли добре и изби в ъглов удар.

В 23-ата минута отбита топка попадна в краката на Филип Костич, който стреля от границата на наказателното поле, но на сантиметри от левия страничен стълб.

В 34-ата минута Адриен Рабио пое топката в празно пространство в наказателното поле и шутира встрани от вратата.

Шест минути след това Малик Тиау остави Милан с човек по-малко, след като получи директен червен картон. В последната минута от редовното време Мойс Кийн пропиля обещаваща възможност, след като получи топката във вратарското поле и стреля покрай вратата на Милан.

„Росонерите“ отговориха две минути след това с удар на Рафаел Леао, който бе блокиран. Ювентус се възползва от численото си превъзходство в 63-ата минута, когато Мануел Локатели пое топката в средата на терена и напредна с нея, след което реши да пробва късмета си от далечна дистанция, топката се отклони в защитник на Милан и навести мрежата на Антонио Миранте.

В 86-ата минута Душан Влахович застраши сериозно вратата на Милан, след като отправи далечен удар, но Антонио Миранте реагира и изби в корнер.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)