3. Болоня надви Лече с 2:0 на "Дал'Ара"(ВИДЕО)

Болоня надви Лече с 2:0 на "Дал'Ара"(ВИДЕО)

Арнаутович и Фъргюсън донесеоха трите точки за болонезци

Болоня се наложи над гостуващия Лече с 2:0 в мач от 11-ия кръг на италианската Серия А.

Марко Арнаутович откри резултата за домакините в 13-ата минута от дузпа, която бе отсъдена след преглеждане на ситуацията с ВАР. Той хладнокръвно изкача вратаря да избере ъгъл и насочи топката в обратната страна.

В 35-ата минута Луис Фергюсън направи 2:0 с прецизен удар с глава в десния ъгъл след изпълнение на корнер от Муса Бароу.

Десет минути преди края на мача Стефан Пош направи невероятен пропуска за Болоня, останал напълно сам, като вратарят на Лече Владимиро Фалконе направи едно от най-добрите спасявания в кариерата си и изби топката в корнер.

Със спечелените точки Болоня се изкачи до 14-о място в Серия А, докато Лече остава с три позиции по-надолу в опасната зона.

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)