3. Челси и Тотнъм трябва да играят по едно и също време, смята Конте

Челси и Тотнъм трябва да играят по едно и също време, смята Конте

Според италианеца, от ФА не създават равни условия в решителната част от битката за титлата

Борещите се за титлата на Англия Челси и Тотнъм трябва да играят последните си три мача в първенството за този сезон по едно и също време, смята треньорът на „сините” Антонио Конте.

Челси има шанс да дръпне временно със 7 точки на върха, ако победи като гост на Евертън в неделя от 16:05 българско време, преди Тотнъм да посрещне Арсенал от 18:30 в голямото дерби на Северен Лондон.

Челси влиза в този уикенд с 4 точки аванс на върха при пет оставащи мача за тима до края на сезона. След тази неделя, Челси и Тотнъм ще играя в един и същ ден само в последния ден от сезона на 21 май.

„Когато стигнеш до последните три мача, когато виждаш, че има два или три отбора, които са много близо в битката за титлата, трябва да намериш решение да не даваш предимство на единия или на другия. Опитай се да играят по едно и също време, да имат равни дни за почивка”, каза Конте.

Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)