3. Челси приключи International Champions Cup с победа над сив Милан (ВИДЕО)

Челси приключи International Champions Cup с победа над сив Милан (ВИДЕО)

Оскар вкара два в дебюта на Канте

Челси завърши своето американско турне на висока скорост. Отборът на Антонио Конте победи 3:1 Милан, като Н’Голо Канте направи неофициалния си дебют, а Диего Коща се завърна от контузия, но двамата все още не са във форма, а до началото на новия сезон остават по-малко от две седмици.

Канте изглеждаше авторитетен, докато Бертранд Траоре впечатли, откривайки резултата в 24-ата минута, а новото попълнение Мичи Батшуай се появи за последния половин час.

След по-добро начало за Милан, Челси откри в 25-ата минута. Неманя Матич намери Виктор Моузес, чийто удар беше париран от Донарума, но на добавката Траоре откри.

Милан изравни в 38-ата минута, когато Джакомо Бонавентура завъртя от свободен удар и не остави шансове на Куртоа.

Челси си свърши работата срещу сивия Милан през второто полувреме. На почивката Конте пусна Канте, Азар и Батшуай, които направиха разликата. Оскар удвои от дузпа в 69-ата минута, отсъдена за игра с ръка на Андреа Поли при центриране на Еден Азар. Бразилецът, чието бъдеще в Челси е несигурно, оформи крайното 3:1 след комбинация с Хуан Куадрадо в 87-ата минута.

Антонио Конте иска да се подсили още с нов краен бранител, централен халф и Ромелу Лукаку до края на месеца, за да се бори за титлата.

Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)