3. Де Бройне: Днес се наслаждавах

Де Бройне: Днес се наслаждавах

"Това ми липсваше", призна плеймейкърът на Манчестър Сити

Звездата на Манчестър Сити – Кевин де Бройне, говори след блестящото си представяне срещу Нюкасъл, с което вдъхнови тима си за успеха с 3:2.

„Гражданите” имаха нужда от обрат, за да стигнат до трите точки, а в основата му бе именно Де Бройне, който се появи като резерва. Белгиецът реализира едно попадение за 2:2 и асистира за победния гол на Оскар Боб.

„Това ми липсваше. Имах тежка контузия и имах нужда от време. Наслаждавах се днес. Мисля, че тук става дума за силата на волята, отколкото за нещо друго. Истинска лудост. Знам, че в момента не съм готов да играя 90 минути. В момента мога да играя единствено около 30 минути. Чувствам го в дробовете си, особено когато е студено.

Не знам какво да очаквам, когато влизам от пейката. Досега не ми се е случвало. Работих наистина здраво и трябваше да променя някои неща. Когато играеш постоянно е много трудно да променяш някои неща. В началото на контузията беше много трудно, но аз не съм някой, който стои на едно място. Радвах се, че можех да правя неща, които в друг случай никога не бих могъл да правя. Надявам се, че започвам да намирам формата си”, каза още Де Бройне.

Брайтън обърна Тотнъм от 0:2 за по-малко от 20 минути (ВИДЕО)

„Чайките“ се развихриха след почивката и спряха серията от 5 победи на „шпорите“

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Тен Хаг: Проектът в Манчестър Юнайтед е дългосрочен