3. Дел Пиеро аут за още месец

Дел Пиеро аут за още месец

Емблематичният капитан на Ювентус Алесандро Дел Пиеро ще отсъства от терените още един месец, след като контузията му в прасеца на левия крак отново започна да го мъчи сериозно. Както е известно, италианецът записа първите си минути игра, след като влезе като резерва в мача с Болоня този уикенд.

Сега, лекарите на „старата госпожа” очакват Алекс да прекара между 30-40 дни в лазарета, а тифозите на клуба със сигурност ще чакат с нетърпение новото завръщане на своя любимец. Тази седмица Ювентус ще има изключително тежко гостуване в неприветлива Сицилия на Палермо.

Срещата от Серия А завърши при резултат 1:1

Брайтън обърна Тотнъм от 0:2 за по-малко от 20 минути (ВИДЕО)

„Чайките“ се развихриха след почивката и спряха серията от 5 победи на „шпорите“

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Тен Хаг: Проектът в Манчестър Юнайтед е дългосрочен