3. Динамо Загреб с първа издънка у дома преди реванша с Лудогорец

Динамо Загреб с първа издънка у дома преди реванша с Лудогорец

Те завършиха 1:1 срещу Вараждин

Динамо Загреб загуби първи точки в хърватското първенство. Издънката дойде между двата мача с Лудогорец от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Отборът на Анте Чачич стига само до 1:1 при визитата си на Вараждин.

Чачич очаквано съхрани силите на голяма част от титулярите си. Домакините, които са новак в елита, преди седмица отстъпиха с 0:2 на Хайдук Сплит, но сега се противопоставиха значително по-успешно на другия местен гранд.

Динамо игра силно между 25-ата минута и края на полувремето. Натискът им даде резултат секунди преди почивката, когато Петар Бочкай центрира от левия фланг, а Дарио Шпикич засече с глава на далечната греда.

През втората част шампионите се опитаха с минимум усилия да вземат трите точки, но бяха наказани от юношата на Хайдук Микеле Шего в 63-ата минута. Той вкара за 1:1 след пас на Андрис Ерера, а Динамо така и не успя да отговори.

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)