3. Драма в Мадрид: Атлетико пречупи Райо в 91-ата минута (ВИДЕО)

Драма в Мадрид: Атлетико пречупи Райо в 91-ата минута (ВИДЕО)

Депай отново герой за „дюшекчиите“, напрежението ескалира в края

Атлетико (Мадрид) постигна трета последователна победа над Райо Валекано.

Този път „дюшекчиите“ се наложиха драматично, след късен гол за 2:1 в домакинството си от XX кръг на испанската футболна Ла Лига.

30-годишният Рейнилдо откри резултата в 35-ата минута с дебютното си попадение за Атлетико, но само 7 по-късно Алваро Гарсия възстанови статуквото – 1:1.

Този резултат се запази до края на редовното време, макар че в 81-ата минута гол на домакините бе отменен.

Заради засада попадението на Мемфис Депай не бе зачетено, но в първата минута на добавеното време именно нидерландският национал донесе успеха на мадридчани след асистенция на Антоан Гризман.

Това покачи напрежението и впоследствие се стигна до сблъсъци между двата щаба като наставникът на домакините Диего Симеоне получи жълт картон, а неговият колега бе изгонен с директен червен.

След успеха Атлетико събра 47 точки и измести по голова разлика Барселона от 3-ото място, докато Райо остана с 24 в своя актив на 13-ата позиция.

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)