3. ДРАМА В ТОРИНО: Юве матира Фиорентина с гол в последните секунди (ВИДЕО)

ДРАМА В ТОРИНО: Юве матира Фиорентина с гол в последните секунди (ВИДЕО)

Куадрадо донесе успеха на домакините

Отборите на Ювентус и Фиорентина завършиха при резултат 1:0 на “Алианц Стейдиъм” в мач 12-ия кръг в Серия А.

Единственото попадение в мача беше отбелязано от Хуан Куадрадо в добавеното време. “Виолетовите” завършиха срещата с човек по-малко на терена след червения картон на Никола Миленкович в 73-ата минута. С този успех "бианконерите" прекъснаха серията си от три мача без победа в италианския елит.

Във втората минута Пиетро Терачано допусна грешка, като нацели с топката тялото на изскочилия пред него Мората, но тя изхвърча настрани и вратарят успя да я улови. В шестата минута Джакомо Бонавентура получи възможност да стреля с глава, но Перин спаси удара му без проблем. В десетата минута след лошо изчистване при корнер за домакините Мората преодоля Терачано и стигна до аутлинията, където върна топката към Дибала, който обаче я прати над вратата.

Последва продължителен спад в темпото до 34-ата минута, когато Алваро Одриосола намери Сапонара на добра позиция, но атакуващият футболист не успя да намери целта. Малко след това Кайехон пробва далечен шут, който се оказа неточен. В 40-ата минута Влахович игра с глава при корнер, но не насочи топката достатъчно добре и тя излезе в аут. В самия край на първото полувреме “виолетовите” поискаха дузпа за игра с ръка на Данило, но след преглед с ВАР такава не последва.

В 50-ата минута Мората се справи с Никола Миленкович, но не сполучи с последвалото си воле. Пет минути по-късно удар на Рабио претърпя рикошет и излезе в корнер.

В следващите минути Миленкович набързо си изкара два жълти картона и така в 73-ата беше изгонен от игра след фал срещу Федерико Киеза. Три минути по-късно именно крилото разтресе напречната греда на вратата на гостите със своето воле.

В 82-ата минута Мората се разписа, но при вдигнат флаг за засада. В 86-ата минута Киеза нанесе първия точен удар за “бианконерите” в мача, но Терачано го отрази. В добавеното време Куадрадо излъга Кристиано Бираги и от много малък ъгъл промуши топката покрай вратаря за крайното 1:0 в полза на "Старата госпожа".

ЮВЕНТУС - ФИОРЕНТИНА 1:0
1:0 Куадрадо 90+1

Ювентус: Перин, Данило, Де Лихт, Киелини, Сандро, Киеза, Маккени, Локатели, Рабио, Дибала, Мората

Фиорентина: Терачиано, Одриосола, Милековис, Мартинес Куарта, Бираги, Бонавентура, Торейра, Дънкан, Кайехон, Влахович, Сапонара

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)