3. Драматичен обрат носи победата на Ливърпул

Драматичен обрат носи победата на Ливърпул

Отборът на Ливърпул сътвори смайващ обрат в резултата и победи като гост Манчестър Сити.

Отборът на Ливърпул сътвори смайващ обрат в резултата и победи като гост Манчестър Сити. Червените падаха с 0:2 до 55-тата минута, но с постоянство и много хъс успяха да обърнат резултата в своя полза. Това стана чрез головете на Фернандо Торес и Дирк Каут.
Двубоят започна доста оптимистичо за домакините, които откриха резултата в 20-тата минута с гол на Стивън Айрлънд, който се възползва от грешка на Алваро Арбелоа. Същевременно гостите на два пъти се разминаха с възможността да изравнят резултата с пропуските на Дирк Каут.
Второто попадение за гражданите дойде в края на първата част след отлично изпълнение на Гаридо.
След почивката, футболистите на Ливърпул излязоха напълно преобразени и още в 55-тата минута се върнаха в мача с гол на Фернандо Торес. В 73-тата минута резултатът беше изравнен, отново с попадение на Торес, който посрещна с глава центриране на Джерард и така допринесе за 2:2.
В 87-та минута на терена се появи българският национал Мартин Петров, който смени бразилеца Елано. Но дори това не помогна на гражданите и неизбежно се стигна до третото победно попадение за червените. То дойде в 90-тата минута, когато Каут се възползва от разбърквне в полето на домакините и остана безпогрешен. Така домакините, които от 67-та минута доиграваха с човек по-малко, заради нарушение на Пабло Сабалета, загубиха на собствен терен.

Нотингам изпревари Манчестър Юнайтед с дебютен домакински успех (ВИДЕО)

След 1:0 над Кристъл Палас

Лас Палмас с първа победа в Ла Лига (ВИДЕО)

10 от Валенсия паднаха вкъщи с 2:3 след обрат в битката на дъното

В Италия: Монца се измъкна от опасната зона (ВИДЕО)

След класика при визитата си на Верона в Серия А

Тиаго Мота: Трябва да продължим да се подобряваме

Старши треньорът на Ювентус вярва в добрата игра на отбора

Микел Мерино сравни Арсенал с баскетболен отбор

"Понякога е лудост, когато се разхождам по коридорите в базата"

Клубовете от Висшата лига обсъждат утре промени във финансовите правила

Предложението е на Манчестър Сити

Атлетико Мадрид и Барселона играят в Маями?

Хавиер Тебас има желание да провежда мачове от Ла Лига в други континенти по примера на САЩ

Анчелоти: Искам Мбапе да вкарва голове, не да пресира

"Искам от него същото, което изисквах и от Карим Бензема", заяви треньорът на Реал Мадрид