Дженоа запази шансове за оцеляване (ВИДЕО)

След гол в края на 1:0 над Каляри в Серия А

С гол на Милан Бадел в 89-ата минута Дженоа победи с 1:0 Каляри в мач от 34-тия кръг на италианската Серия "А".

Минималният успех запази шансовете на генуезци за оставане в елита, като с него те събраха 25 точки и вече изостават само с три от Каляри, който е на 17-ото място - последното, даващо право на спасение.

Срещата на стадион "Луиджи Ферарис" се превърна в изключително тактическо надлъгване, като шансовете за гол и пред двете врати бяха страшно малко.

Една от най-добрите възможности за гол се откри пред нападателя на гостите Жоао Педро, чийто удар в 48-мата минута се отби от страничната греда.

Домакините обаче успяха да изковат третата си победа за сезона в 89-ата минута, когато след разбъркване топката попадна у Бадел, който с прецизен удар не остави шансове на Алесио Краньо за 1:0.