3. Едно полувреме във Висшата лига без извършено нарушение!

Едно полувреме във Висшата лига без извършено нарушение!

Норич и Челси постигнаха нещо уникално

Преди броени минути в мач на Висшата лига на Англия бе постигнато уникално постижение. Норич прие Челси в мач от програмата на 22 кръг на Премиършип, но по-интересното е, че през всичките 45 минути на първото полувреме нямаше извършено нарушение.

Играта без фаулове в Англия е доста нетипична и шампионата на Острова е признат за един от най-твърдите в света. Здравата игра и единоборствата в мачовете по английските терени са известни и на най-неподготвения футболен запалянко.

Днес обаче Норич и Челси показаха, че най-великата игра не се нуждае от фаулове, за да бъде атрактивна за зрителите. В двубоя имаше множество положения, а към момента още не е ясен крайният резултат. Челси прави всичко възможно да отбележи победно попадение, но "канарчетата" се справят доста успешно в отбраната си като домакин.

Първи фаул в срещата бе извършен чак в 47-та минута пред наказателното поле на "сините" от Лондон. През първата част никой от 22-та играчи на терена не си позволи да наруши правилата, а трябва да се отчете и свободната игра, която оставяше главният рефер Майк Клатенбърг.

Можете да наблюдавате срещата пряко ТУК!

Вижте какво каза Марко Розе

Треньорът на Реал (Мадрид) след загубата в Шампионската лига: Не сме свикнали с такива резултати

Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти разкри причините за загубата с 0:1, която "Кралският клуб" допусна при гостуването на Лил в мач от втория кръг на основната фаза в Шампионската лига.