3. Емполи измъкна точка от Лече и излезе от опасната зона (ВИДЕО)

Емполи измъкна точка от Лече и излезе от опасната зона (ВИДЕО)

"Сините" оставиха Верона под чертата

Отборите на Емполи и Лече не се победиха в срещата помежду си от 15-ия кръг на Серия "А". Тя завърши при резултат 1:1, след като и двата гола в мача бяха отбелязани ог играчи на гостите. Ламек Банда откри резултата в 64-тата минута, а автогол на Хамза Рафия възстанови равенството в 71-вата минута.

Първото полувреме двата тима не си отбелязаха, макар да имаха по една добра възможност, пропилени от Роберто Пиколи за Лече и Николо Камбиаги за Емполи.

Гостите все пак първи откриха резултата през втората част. В 64-тата минута Банда шутира от близо 30 метра и след неубедителна намеса на вратаря Етрит Бериша топката мина през краката му и се оплете в мрежата за 0:1.Домакините обаче бързо възстановиха равенството. В 71-вата минута Камбиаги центрира отдясно, Рафия протегна крак и отклони топката зрелищно във вратата си с помощта на напречната греда за 1:1.

Така мачът завърши без победител, като това бе четвърто поредно реми за Лече, който заема 13-тата позиция в класирането със 17 точки. Емполи пък излезе точно над опасната зона на 17-ото място с 12 точки.

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)