3. Евертън би Челси с човек по-малко, бъдещето на Анчелоти все по-неясно (видео)

Евертън би Челси с човек по-малко, бъдещето на Анчелоти все по-неясно (видео)

Нюкасъл и У.Б.А. си поделиха точките след зрелищно 3:3

Детронираният английски шампион Челси приключи с неуспех сезона, след като загуби минимално визитата си на Евертън от последния кръг, макар че домакините играха почти цяло второ полувреме с човек по-малко.

В 53-ата минута Саймън Коулмън бе изгонен, но в 75-ата минута Джърмейн Бекфорд вкара единственото попадение в срещата и донесе победата на „карамелите”.

В друг мач без значение от 30-ия  съставите на Нюкасъл и У.Б.А. си поделиха точките след зрелищно 3:3 на „Сейнт Джеймсис Парк”.

„Свраките” поведоха с класическа преднина след голове на Тейлър (’16), Ловенкрандс (’39) и автогол на Олсон (’47), но хеттрик на Тчой (’62, ’72, ’90) в последния половин час игра донесе точката на Уест Бромич Албиън.

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм