3. Фърги за Берба: Справи се много добре, можеше да вкара хеттрик

Фърги за Берба: Справи се много добре, можеше да вкара хеттрик

Мениджърът на Манчестър Юнайтед похвали българина за представянето му в мача с Бенфика

Българинът Димитър Бербатов остава в плановете на сър Алекс Фъргюсън, след като изигра водеща роля в двубоя на „червените дяволи” с Бенфика късно снощи. Мачът на „Олд Трафорд”, който бе предпоследен от груповата фаза на Шампионската лига, завърши при равенство 2:2, а нашият нападател отбеляза първото попадение за Юнайтед.

По този начин Бербатов сложи край на продължилата доста дълго време голова суша в турнира. Българинът се разписа в 30-ата минута, засичайки центриране на Нани с глава, като при ситуацията останаха известни съмнения за засада на нападателя.

Въпреки че двубоят завърши наравно, Фъргюсън признава, че е доволен от представянето на Бербатов и похвали нападателя.

„Той се справи много добре тази вечер и можеше да вкара хеттрик. Беше лошо решение, когато бе отсъдена засада през първото полувреме – нямаше такава. Бербатов пропусна една възможност в края, нямаше късмет, но може би трябваше да я свали”, коментира Фърги по адред на българина.

„Въпреки това, той игра много добре. Винаги има способността да обърне един мач. Затова го пуснах да играе. Той е винаги в мислите ми”, допълни мениджърът на Манчестър Юнайтед.

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група