3. Фиорентина се дъни в Италия (ВИДЕО)

Фиорентина се дъни в Италия (ВИДЕО)

Болоня и Монца не си вкараха

Фиорентина записа издънка, като гост след само 1:1  срещу новака Фрозиноне в среща от шестия кръг на Серия А.

"Виолетовите" започнаха по-активно двубоя и поведоха в 19-ата минута , когато халфът Алфред Дънкън изведе Николас Гонсалес в наказателното поле и нападателят даде аванс в полза на гостуващия отбор.

Фрозиноне се върна в мача едва в 70-ата минута, когато точен беше Матиас Соле. Това е първо попадение за аржентинския нападател след преотстъпването му от Ювентус.

Фиорентина е с пет поредни двубоя без поражение и имат актив от 11 точки на седмо място в класирането в Серия А. Фрозиноне има 2 точки по-малко на деветата позиция до момента.

В друга среща от кръга Монца и Болоня не си вкараха голове и приключиха при нулево равенство.

Ливърпул остава на върха след минимален успех над Палас като гост

Жота вкара единственото попадение в мача

Конте: Не мисля, че Наполи заслужено е първи

Треньорът на партенопеите остава здраво стъпил на земята след силния старт в Серия А

Сензация! Специалния е пред завръщане във Висшата лига

Той е гласен за следващ мениджър на Евертън

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Мареска: Челси не е готов да се бори с Арсенал и Сити