3. ФКСБ загря с победа за реванша с ЦСКА 1948

ФКСБ загря с победа за реванша с ЦСКА 1948

Румънският гранд надигра Оцелул за 4-и пореден успех от началото на сезона

Отборът на ФКСБ (Букурещ) постигна четвърта победа от четири мача от началото на сезона след успех с 2:0 при гостуването на Оцелул Галац в румънското първенство.

Четири дни преди реванша с ЦСКА 1948 в Лигата на конференциите, съставът от Букурещ спечели с голове в края на двете полувремена. Октавиан Попеску откри резултата в 40-а минута, а влезлия като резерва италианец Андреа Компаньо удвои в добавеното време на мача.

В 61-а минута Флоринел Коман изпусна дузпа за ФКСБ. Двубоят не бе никак лесен за гранда от Букурещ, като след пропуснатата дузпа домакините имаха своите ситуации да изравнят резултата, но на два пъти гредите спасиха вратата на гостите.

ФКСБ е лидер в класирането с пълен актив от 9 точки след три победи в първите три кръга на румънския шампионат. В четвъртък от 21.30 часа ФКСБ посреща ЦСКА 1948 в мач-реванш от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите. В първата среща румънците спечелиха с 1:0.

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)