3. Фулъм и Бетис завършиха 1:1, Бербатов с 90 минути

Фулъм и Бетис завършиха 1:1, Бербатов с 90 минути

Българският нападател игра цял мач при равенството на "котиджърс"

Отборите на Фулъм и Бетис завършиха 1:1 в контрола, играна на „Крейвън Котидж“. Домакините поведоха в 13-ата минута чрез Стийв Сидуел, а в 53-тата Носа Игиебор изравни. Димитър Бербатов изигра цял мач за „котиджърс“, но не успя да помогне да отбора си да преодолее съпротивата на испанския Бетис.

Още в 13-ата минута отборът на Фулъм излезе напред в резултата. След центриране на Браян Руиз от корнер, Сидуел засече топката с глава и даде аванс на „котиджърс“.

След попадението Бетис бе по-опасният тим на терена, но не успя да материализира превъзходството си.

В 53-тата минута логичното се случи и испанците изравниха. Носа Игиебор буквално разстреля Стекеленбург отблизо и направи резултата 1:1. Шест минути по-късно Родайега вкара топката във вратата на Бетис, но попадението бе отменено поради засада.

В 84-тата минута Бербатов пусна добър пас към Деймиън Дъф, но вратарят на Бетис Андерсен се намеси страхотно. Две минути по-късно Карагунис също изпробва испанския страж, но Андерсен отново се справи.

Състав на Фулъм: Стекеленбург, Рийтер (Хюз 84), Хангеланд (к), Аморебиета, Ричардсън, Дежага (Дъф 64), Сидуел, Боатенг (Карагунис 70), Руис (Касами 80), Родайега (Меска 72), Димитър Бербатов

ОБЗОР: Без изненади в Шампионска лига - големите риби громят (ВИДЕО)