3. ГОЛ СЛЕД ГОЛ: Аталанта пак удари Валенсия (ВИДЕО)

ГОЛ СЛЕД ГОЛ: Аталанта пак удари Валенсия (ВИДЕО)

Над всички пред останалите празни заради коронавируса трибуни на "Местайя" беше словенецът Йосип Иличич

Аталанта постигна втора победа над Валенсия в 1/8-финалите на Шампионската лига и продължава в следващата фаза на турнира. Над всички пред останалите празни заради коронавируса трибуни на "Местайя" беше словенецът Йосип Иличич, който отбеляза и четирите попадения за тима от Бергамо за победата с 4:3 над "прилепите".

Двубоят тръгна фантастично за гостите, които пристигнаха с аванс от 4:1 след първия мач. Първото попадение падна още в третата минута, когато Иличич вкара от дузпа. Кевин Гамейро изравни за Валенсия в 21-ата минута. В края на полувремето Иличич отново изведе Аталанта напред от дузпа. Домакините изравниха в 51-ата минута, когато Гамейро се разписа с глава.

В 67-ата минута Валенсия за първи път поведе в мача чрез Феран Торес, който прехвърли вратаря Спортиело след светкавична контраатака. Резултатът се запази не за дълго, тъй като Йосип Иличич оформи своя хеттрик за 3:3, а в 82-ата оформи и крайния резултат.
Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман