3. Гол в 40-ата секунда не стигна на Ювентус за победа срещу Виляреал (ВИДЕО)

Гол в 40-ата секунда не стигна на Ювентус за победа срещу Виляреал (ВИДЕО)

Дани Парехо изравни и отложи развръзката за реванша

Виляреал не се даде на Ювентус в първия 1/8-финал между двата отбора от Шампионската лига. Мачът в Испания завърши 1:1. "Бианконерите" успяха да поведат още в 40-ата секунда. Разписа се Душан Влахович. Дани Парехо изравни в 66-ата и отложи развръзката за реванша в Торино.

Мачът на "Естадио де ла Серамика" започна мечтано за "Старата госпожа". Още не беше изминала минута игра, когато Данило с дълъг пас намери Душан Влахович. Той овладя и с удар между Раул Албиол и Пау Торес изненада вратаря за 1:0!

После "Жълтата подводница" изпусна две изгодни положения да изравни. Матайс де Лихт се отличи с чудесна намеса в защита, след като изчисти успореден на голлинията пас. Малко след подновяването на играта Маккени намери Мората, който засече от воле, но покрай целта.

В 57-ата минута гостите сбъркаха при изнасянето, Виляреал организира бърза атака, но Алберто Морено не успя да затрудни Счесни. След това удар на Хуан Куадрадо излезе в аут. После испанците натиснаха и в 66-ата минута резултатът беше изравнен. Етиен Капу с чудесен пас намери включилият се от втора позиция Дани Парехо, който беше изпуснат и не сбърка точно пред Счесни за 1:1!

До края на мача не стана почти нищо интересно, с изключение на един удар на Влахович, който беше спасен от Херонимо Рули.

Така всичко ще се реши на реванша, който ще се играе на 16 март в Торино.

Лошата новина за Юве са контузиите на Матия де Шилио и Уестън Маккени, които бяха заменени принудително.

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)