3. Гуардиола даде обяснение за Холанд и Де Бройне

Гуардиола даде обяснение за Холанд и Де Бройне

Двамата пропуснаха мача с Астън Вила

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола коментира победата над Астън Вила (4:1) в мача от 31-ия кръг на английския Чемпиъншип.

„Изиграхме наистина добър мач, преди месец на Вила Парк те бяха по-добри. Сега ние бяхме по-добре. Пропуснахме много положения, но създадохме много. Сити игра добре и можеше да вкара повече голове.

Почивка за Холанд и Де Бройне? Те можеха да играят и да дадат почивка на други играчи. Имаме нужда от свежи играчи и имахме мач с Арсенал само преди три дни. Имахме нужда от това, защото календарът го изисква“, заяви Гуардиола пред BBC.

Манчестър Сити има 67 точки и е на 3-то място във временното класиране на Висшата лига. Астън Вила е на четвърта позиция с 59 пункта.

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Тен Хаг: Проектът в Манчестър Юнайтед е дългосрочен