3. Гути изигра 500 мача за Реал

Гути изигра 500 мача за Реал

Хосе Мария Гутиерес - Гути е единствения играч на Реал (Мадрид), който имаше минимален повод за радост след загубата с 1:3 от Хетафе. Полузащитникът изигра своя мач №500 за кралския клуб. Гути е един от малкото с подобно постижение.

"Радвам се, че изиграх мач номер 500 и съм горд, че съм част от историята на Реал Мадрид. За съжаление, вкуса от това постижение е горчив, заради загубата. Тъжни  сме, но трябва да гледаме напред, защото има още много мачове до края на сезона.

Изиграли сме едва 14 срещи,  затова не можем да мислим, че това е края. Трудно е да спечелиш мач, когато допуснеш два гола в първите минути на двете полувремена.

Опитахме да се върнем в мача, но не успяхме. Така че нямаме извинения”, каза Гути.
Добри новини за Реал (Мадрид): Рюдигер иска да остане в клуба