3. Игуаин закова Интер в 93-ата минута (ВИДЕО)

Игуаин закова Интер в 93-ата минута (ВИДЕО)

Отборът на Рафа Бенитес ще играе в полуфиналите на Копа Италия срещи Лацио след 1:0 с гол в 93-ата минута срещу Интер

Наполи отстрани Интер в турнира за Купата на Италия по много болезнен начин с гол на Игуаин за 1:0 в третата добавена минута на редовните 90 и ще играе срещу Лацио в полуфиналите, които се провеждат в два мача.

Отборът на Рафа Бенитес бе по-активен през целия мач, но направи много пропуски, а Интер можеше да се разпише, но Икарди удари греда.
Сантон и Брозович бяха пуснати като титуляри от Манчини, а 18-годишният Пушкаш за първи път започна от първата минута.

В началото Игуаин бе замесен във всичко по-интересно като първо се полакоми и стреля, когато трябваше да подаде, а после насочи над целта след отлично центриране на Хамшик.

Интер можеше да поведе от нищото в 13-ата минута, когато нисък изстрел на Икарди намери страничния стълб.

Игуаин продължи да изпуска и от много близо не успя да вкара на вратаря Карисо. Хамшик стреля много силно при контра, Карисо изби, а Медел попречи на Игуаин да довкара и вратарят бързо се намеси отново.

Още един голям пропуск преди почивката направи Калиду Кулибали, който прати над целта, след като Бристос свали умно топката с глава.

Андухар имаше по-малко работа, но я свърши добре и изби с една ръка удар на Пушкаш под гредата след добра изява на Икарди.

През втората част мачът бе много по-затворен и продълженията изглеждаха неибежни. Продължението на редовното време бе 4 минути и в 93-ата Ранокия заспа при бързо изпълнен тъч от Гулам, Игуаин се измъкна зад него и сам срещу Карисо намери далечния горен ъгъл – 1:0 и голяма радост в Неапол.
Проблемите за Алаба продължават

Дейвид Алаба няма да се възстанови от контузията си в коляното до януари

Разкриха причината за смъртта на Балдок

Причината за смъртта на Джордж Балдок е удавяне

Северна Ирландия повика нападател за мача с България

Селекционерът на националния отбор на Северна Ирландия Майкъл О'Нийл повика снощи още един нападател за предстоящите два мача от турнира на УЕФА Лига на Нациите