3. Икономичен Милан взе трите точки от Емполи (ВИДЕО)

Икономичен Милан взе трите точки от Емполи (ВИДЕО)

Гол на Кристиан Пулишич реши сблъсъка на "Сан Сиро"

Милан постигна минимален успех срещу Емполи с 1:0 в мач от 28-ия кръг на Серия. Единственият гол бе дело на Кристиан Пулишич в 41-ата минута.

С победата "росонерите" се изкачиха до второто място в таблицата с 59 точки, докато Емполи е 16-ти с 25 пункта.

Още в 5-ата минута Милан застраши вратата на гостите. Кристиан Пулишич пробва късмета си, но Елиа Каприле спаси удара на американеца от воле.

Четири минути преди края на първото полувреме домакините поведоха след прецизно изпълнение на Пулишич в левия ъгъл. Попадението първоначално бе отменено заради засада, но след намесата на ВАР бе признато.

През второто полувреме отборът на Стефано Пиоли продължи да бъде по-активният на терена.

В 74-ата минута Рубен Лофтъс-Чийк стреля от границата на наказателното поле. Елиа Каприле обаче показа отличен рефлекс и резултатът остана непроменен.

В добавеното време на двубоя Самуел Чуквуезе се справи с двама бранители на гостите и стреля, но ударът му в долния десен ъгъл бе спасен от Каприле.

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)