3. Интер отново е втори в Италия

Интер отново е втори в Италия

След победа над Лече с 2:0

Интер надделя над Лече с 2:0 като домакин в среща от 25-ия кръг на италианското футболно първенство.

С успеха грандът от Милано излезе на второ място във временното класиране в Серия А с 50 точки, на 15 зад лидера Наполи, който има 65.

Тимът на Лече допусна втора поредна загуба в шампионата и заема 15-ата позиция с 27 точки, колкото има и 14-ият Сасуоло.

Попаденията за домакините отбелязаха Хенрих Мхитарян и Лаутаро Мартинес.

Стражът на Интер Андре Онана обаче трябваше да спасява вратата си в 17-ата минута при удар на Асан Сисей от средна дистанция.

В 29-ата Мхитарян бе изведен от Николо Барела в атака за Интер и реализира за 1:0 в полза на Интер.

Футболистите на старши треньора Симоне Индзаги удвоиха преднината си скоро след началото на второто полувреме.

Лаутаро Мартинес бе точен в 53-ата минута, правейки резултата 2:0 в полза на домакините.

В третата минута на добавеното време на двубоя Един Джеко стреля към вратата на Лече, но ударът му бе блокиран.

Няма да отлагат мачовете на Манчестър Сити след Световното клубно

Висшата лига е отказала на шампионите, разкри Гуардиола

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)