3. Клоп: Беше невероятно

Клоп: Беше невероятно

"Страхотен мач за моя отбор", коментира наставникът на Борусия Дортмунд

Старши треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп изрази задоволството си от представянето на своите футболисти в мача срещу Реал Мадрид. Късно снощи немския тим разпиля „кралския клуб” с 4:1 и по този начин направи огромна стъпка към финала на „Уембли”.

”Беше невероятно, страхотен мач за моя отбор. Беше толкова трудно да се играе, защото те са толкова силни и бързи и са брилянтни на контраатака.

Мисля, че първите 25 минути бяха страхотни, а след това загубихме малко от играта ни – не толкова много, но достатъчно, за да ги оставим да излязат и те изравниха”, коментира Клоп след края на двубоя. Наставникът на немския отбор допълни, че е доволен от изявите на своите футболисти в атака през втората част.