3. Клозе и Мюлер разнищиха Айнтрахт за 4:0 в Мюнхен

Клозе и Мюлер разнищиха Айнтрахт за 4:0 в Мюнхен

Байерн (Мюнхен) записа лесен домакински успех над Айнтрахт (Франкфурт) с 4:0 в среща от 3-ия кръг на турнира за Купата на Германия.

Съставът на Луис ван Гаал реши мача още до почивката, вкарвайки три безответни гола във вратата на гостите от Франкфурт.

Голмайсторът на баварците Мирослав Клозе още до 20-ата минута направи 2:0 в полза на своя тим. В 14-ата капитанът на Байерн Марк ван Бомел копна топката към Клозе, който останал сам срещу вратаря на Айнтрахт го прехвърли за 1:0.

В 19-ата минута Томас Мюлер излъга защитник в бяло по лявото крило, намери немският национал пред наказателното поле и той с хубав удар бе точен за 2:0.

В 29-ата минута защитник на Айнтрахт се опита да върне топката към своя вратар, но пасът му бе слад и Клозе се озова очи в очи със стража на гостите с топка в крака. Нападателя обаче не се полакоми и намери Мюлер, който на празна врата направи резултатът класически.

В 52-ата минута отново Мюлер бе с основен принос за четвъртия гол в полза на Байерн. Младокът центрира отлично в наказателното поле и забравеният от Ван Гаал Лука Тони с летящ плонж намери мрежата за крайното 4:0.

Преговорите с Александър-Арнолд и Ван Дайк са в застой

Ливърпул може да изпусне двамата си бранителя без пари догодина

Голове на Англия и Гърция

"Трите лъва" са домакин на двубоя от Лигата на нациите

Кой е големият фаворит в Лигата на нациите?

Испания защитава трофея в турнира на УЕФА

Лекар с тежка прогноза за Дани Карвахал

Десният бек на Реал Мадрид получи тежка контузия по време на мача с Виляреал

Гатузо №1 в Хърватия за месеца

Отборът на Гатузо Хайдук Сплит постигна убедителна победа срещу Шибеник с 4:0

Играч на Порто със страхотен жест към момче, което връща топките

Нико Гонсалес, който беше избран за играч на мача с Брага, връчи статуетката си на дете