3. Копенхаген преклони глава пред Лил (видео)

Копенхаген преклони глава пред Лил (видео)

Френският тим спечели реванша срещу датския си съперник с 2:0 след продължения

Отборът на Лил се класира за груповата фаза на Шампионската лига, след като победи с 2:0 след продължения Копенхаген във втория мач между двата тима.

Първата среща завърши с победа с 1:0 в полза на датския тим, а редовното време на реванша приключи при същия резултат, но в полза на Лил. Така се наложи изиграването на две продължения по 15 минути, в които френският тим отбеляза гол и по този начин се оказа краен победител от сблъсъка.

Иначе Лил поведе в 43-ата минута след гол на Динье. Нови попадения до края на редовното време обаче не паднаха. В двете продължения по 15 минути Лил достигна до гол в 105-ата, като негов автор бе Тулио де Мело. До края френският тим удържа преднината си и по този начин спечели с 2:0 и ще играе в групите на Шампионската лига.

Интер по петите на германски национал

Йонатан Та може да премине в Интер

Халф иска да напусне Ювентус

Артур Мело не попада в плановете на Ювентус

Майкъл О'Нийл гледа отвъд резултатите, но се надява на победа срещу България

Хората гледат само резултатите, но селекционерът на Северна Ирландия вижда доста други позитиви