3. Копенхаген спря победния марш на Лестър (ВИДЕО+СНИМКИ)

Копенхаген спря победния марш на Лестър (ВИДЕО+СНИМКИ)

Порто се възползва от равенството в Дания и излезе втори в групата

Лестър завърши 0:0 с Копенхаген при гостуването си от четвъртия кръг на Шампионската лига.

Двата отбора изиграха равностойна среща, като интересните ситуации липсваха и топката стоеше главно в центъра на терена.

Най-близо до гола бяха Федерико Сантандер от състава на домакините и Джефри Шлуп от Лестър, но и при двете ситуации вратарите се намесиха добре.

Така Копенхаген се оказа първият отбор от групата, който успя да вземе точка от английския шампион, но все пак "лисиците" остават лидери в таблицата.

В другия мач от групата Порто победи Брюж с 1:0 и излезе на второто място

Домакините доминираха в почти целия мач, като особено първото полувреме се игра почти на една врата. В 37-та минута те стигнаха и до откриващото попадение, благодарение на Андре Силва. Той засече топката с глава след корнер, тя отскочи от противников състезател и я направи неспасяема за стража на Брюж.

През втората част отново португалците бяха по-активният отбор, но на моменти Брюж успяваха поне да задържат за по-дълго време топката. Това не се оказа достатъчно и белгийците допуснаха поражение.

Така след четвъртия кръг, Лестър остава начело в групата с 10 точки, а зад тях са Порто със 7, Копенхаген с 5 и Брюж без спечелени точки.

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман

Милан иска двама датчани

Милан проявява сериозен интерес към халфовете на датския национален отбор Мортен Френдруп и Андреас Олсен

Влахович напуска Ювентус?

Бъдещето на Душан Влахович в Ювентус остава под въпрос

Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група