3. Лас Палмас спря серията на Хетафе

Лас Палмас спря серията на Хетафе

След домакинска победа с 2:0

Новакът Лас Палмас спря серията на Хетафе, след като спечели с 2:0 домакинството си от 15-ия кръг на испанската футболна Ла Лига.

Гостите нямаха загуба в 9 последователни срещи от всички турнири, но останаха с човек по-малко в самото начало на второто полувреме, когато директен червен картон получи Омар Алдерете.

Домакините пък откриха резултата в самия край на първата част, когато точен бе Хулиан Араухо (43), а резервата им Кристиан Ерера (90+2) оформи крайния резултат в добавеното време на срещата, след като малко по-рано гол на Лас Палмас бе отменен с VAR заради засада.

След успеха си новаците вече имат 21 точки, с 2 повече от Хетафе, заемайки 8-ата позиция в класирането, докато гостите са 11-и.

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)