Лацио спаси в последния момент точката срещу Торино (ВИДЕО)

Имобиле в 92-та минута беше героят за "орлите"

Отборът на Лацио буквално измъкна точката при домакинството си на Торино, а мачът завърши 1:1 на "Олимпико". Гостите изглеждаха отбора, който стои по-добре на терена и създадоха повече голови положения.

В 56-ата минута Пиетро Пелегри засече подаване от ъглов удар и вкара топката с глава, с което Торино поведе. В даденото от рефера продължение Лацио успя да изравни след попадение на Чиро Имобиле.

Ремито отдалечава Лацио от зона „Европа“. Небесносините изостават са с равен брой точки с Фиорентина за шестото място, но и с мач повече. Те изостават от Рома на 1 точка, а "вълците" са с мач по-малко.

Първата по-интересна ситуация бе в 29-ата минута, когато Бремер от гостите надскочи защитата и стреля с глава, но топката се удари в левия стълб.

Лацио се опита да контролира играта, но това не се получаваше по най-добрия начин.

До гола на гостите, който дойде в 56-ата минута „орлите“ не успяха да създадат кой знае какви опасности.

В 77-ата минута Лацио можеше да изравни. Сергей Милинкович-Савич реагира чудесно в наказателното поле, стигна до отбитата топка и от точката за дузпа стреля с глава. Етрит Бериша обаче успя да спаси.

В 88-ата минута добър удар на Чиро Имобиле бе блокиран и топката излезе в ъглов удар.

В 92-ата минута Милинкович-Савич центрира топката в наказателното поле и Чиро Имобиле изравни с 25-тото си попадение в Серия А този сезон. Един от виновниците за гола бе Ерит Бериша, който увисна и Имобиле стигна до топката и я вкара в мрежата.