3. Лацио удари Интер в мач с два червени картона (ВИДЕО)

Лацио удари Интер в мач с два червени картона (ВИДЕО)

„Римските орли” се наложиха с 2:1, „нерадзурите” не успяха да дръпнат на върха

Лацио победи Интер в дербито от 17-ия кръг на Серия А. Двубоят се проведе на стадион „Сан Сиро” и завърши при резултат 2:1. И двата съперника завършиха с по 10 души след червени картони в заключителните минути на срещата.

Голмайстор за „римските орли” стана Антонио Кандрева. Той се разписа още в петата минута на двубоя. Мауро Икарди изравни за домакините в 61-ата, а за крайното 2:1 Кандрева вкара в три минути преди края на редовното време. Той той изпълни дузпа, която бе отразена от Ханданонич, но при добавката не сгреши.

Наказателният удар бе отсъден заради нарушение на Фелипе Мело. В 90-ата минута той получи директен червен картон след като отправи ритник в главата на Лукас Билия. В третата минута на добавеното време, което беше 5 минути, Милинкович получи втори жълт картон за разкарване на топката.

Интер запази първото си място, но пропусна да дръпне на върха. „Нерадзурите” имат 36 точки, с една повече от втория Фиорентина. Лацио е десети с 23.

Валенсия най-накрая дочака победа в Ла Лига (ВИДЕО)

"Прилепите" надвиха с 2:0 Жирона като домакин

ОБЗОР: Айнтрахт в топ 3 на Бундеслигата (ВИДЕО)