3. Ливърпул обърна Бордо и се класира за 1/16 финалите на Лига Европа (ВИДЕО)

Ливърпул обърна Бордо и се класира за 1/16 финалите на Лига Европа (ВИДЕО)

Французите поведоха на "Анфийлд" от непряк-свободен удар, след като Миньоле задържа топката цели 20 секунди

Ливърпул достигна 1/16 финалите на Лига Европа кръг преди края, след като обърна в края на първото полувреме Бордо до 2:1 в група „В”.

Анри Саве даде аванс на гостите от Франция след непряк-свободен удар заради прекалено задържане на топката отстрана на Симон Миньоле. Вратарят запази кълбото в своите обятия цели 20 секунди при разрешени едва 6.

Но Ливърпул изравни от дузпа, като точен в 38-ата минута бе Джеймс Милнър. Кристиан Бентеке, който бе фаулиран от Людовик Сане, осигури победата точно преди почивката.

Белгиецът разтърси мрежата с грандиозен удар след центриране на Натаниел Клайн.

Даниел Стъридж не беше включен в групата на Ливърпул за мача срещу Бордо, тъй като е получил нова контузия на тренировка.

В последния кръг Ливърпул, осигурил си едно от първите две места, среща втория Сион в Швейцария на 10 декември.

Бордо е последен и няма шанс да продължи напред.

Халф на Реал: №1 сме, но влизаме в мачовете твърде спокойния

Халфът на Реал Мадрид Федерико Валверде обясни какво липсва на "белите" през настоящия сезон

Александър Павлович се присъедини към лагера на Германия

Халфът Александър Павлович от Байерн Мюнхен се присъедини към лагера на германския национален отбор по футбол преди мача от Лигата на нациите срещу Нидерландия

Ливърпул иска играч на Борусия Д

Ливърпул проявява сериозен интерес към Джейми Гитънс и дори изпраща скаути за мачовете на Борусия Дортмунд и младежкия национален отбор на Англия

Кан: Нюбел е предимство за титулярен вратар на Германия

Легендарният вратар Оливер Кан не вижда фаворит в надпреварата за титулярната позиция в германския национален отбор по футбол между Александър Нюбел и Оливер Бауман