3. Луис Суарес продължава да тегли Атлетико към титлата в Испания (ВИДЕО)

Луис Суарес продължава да тегли Атлетико към титлата в Испания (ВИДЕО)

Нападателят заби два гола при успеха срещу Кадис, разликата с Реал вече е 10 точки

Луис Суарес продължава да прави чудеса с екипа на Атлетико (Мадрид). Нападателят, който през лятото беше изгонен от Барселона, заби два гола за поредния успех на "дюшекчиите". Тимът му спечели с 4:2 гостуването си на Кадис от 21-ия кръг на Ла Лига и вече води с 10 точки пред градския съперник Реал (Мадрид) на върха в класирането.

Атлетико Мадрид поведе с 1:0 в 28-ата минута, след като Луис Суарес вкара от пряк свободен удар. Седем след това Кадис успя да изравни с гол на Алваро Негредо.

Атлетико Мадрид възстанови аванса си минута преди края на първото полувреме. Тома Лемар подаде към Саул Нигес, който с много хубав удар прати топката в горния десен ъгъл на вратата на Ледесма.

В добавеното време на първата част Коке игра с ръка в наказателното поле на Атлетико Мадрид. Съдията Хил Мансано прегледа ситуацията с ВАР и прецени, че няма основание да отсъди дузпа.

Хил Мансано обаче посочи бялата точка в 49-ата минута, но в полза на Атлетико. Наказателният удар бе реализиран от Луис Суарес.

Антони Лосано нанесе много хубав удар в 59-ата минута, но топката се отби от напречната греда на вратата на Ян Облак. Алваро Негредо вкара втория гол за домакините.

Атлетико обаче сложи точка на спора в 88-ата минута. Коке получи отличен пас в наказателното поле на Кадис и вкара топката в горния десен ъгъл на вратата на Ледесма.
Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)