3. Манчестър Сити превзе „Молиню“ в 95-ата минута (ВИДЕО)

Манчестър Сити превзе „Молиню“ в 95-ата минута (ВИДЕО)

Уулвс загуби драматично с 1:2, защитници бележат за „гражданите“

Манчестър Сити стигна буквално в последните секунди до победа при визитата си на Уулвърхемптън VIII кръг на английската Висша лига.

Домакините откриха резултата преди почивката, но след нея двама защитници се разписаха и зарадваха шампионите.

Първо Йошко Гвардиол изравни със страхотен удар в далечния ъгъл, а в 95-ата минута Джон Стоунс вкара с глава след корнер и донесе трите точки на „гражданите“.

С тях възпитаниците на Хосеп Гуардиола събраха 20 в своя актив и оглавиха временното класиране преди дербито на кръга Ливърпул – Челси.

„Вълците“ остават последни със само 1 точка от 8 изиграни двубоя, макар че играха много сърцато в двубоя на „Молиню“.

Те откриха резултата още в седмата минута, когато Нелсон Семедо подаде на Йорген Ларсен, който вкара с удар в долния ляв ъгъл.

В 33-ата минута хърватският национал Йошко Гвардиол изравни, като получи топката в наказателното поле и без да се колебае, отправи удар в горния десен ъгъл на вратата - 1:1.

"Гражданите" имаха превъзходство след почивката, но така и не стигаха до победното попадение. То все пак дойде в петата минута на добавеното време на мача.

Тогава Джон Стоунс вкара с глава след изпълнение на корнер, а съдията Крис Кавана призна попадението, след като дълго гледа повторение на ситуацията на ВАР.

Барселона сгази Севиля с 5:1, Левандовски влезе в историята (ВИДЕО)