3. Мартин Георгиев игра при победа на юношите на Барса

Мартин Георгиев игра при победа на юношите на Барса

Българският защитник Мартин Георгиев игра за юношеския тим на Барселона до 19 години при победата на младите каталунци над Майорка с 4:3, постигната след впечатляващ обрат.

Юношите на Майорка поведоха с 3:1 след първата част, като Ламин Ямал се разписа за Барса, а Пабло Моя и Пау Маскаро, който вкара два, отбелязаха за гостите.

През втората част, в която на терена се появи и Георгиев, събитията претърпяха обрат. Ямал вкара още едно попадение през второто полувреме, а Унай Eрнандес и Марк Гуиу също спомогнаха за успеха с по един гол.

Момчетата на Оскар Лопес и Хавиер Савиола заемат първото място в трета група на "Дивизията на честта" с 63 точки. Вторият Сарагоса има 58, а Майорка са трети с 50.