3. Милан спечели с класика мач №300 на Кака (ВИДЕО)

Милан спечели с класика мач №300 на Кака (ВИДЕО)

Бразилецът вкара две от попаденията, а Балотели се разписа веднъж срещу Киево

Съставът на Милан победи с класическото 3:0 гостуващия Киево в мач от XXXI кръг на италианската Серия "А", който бе под номер 300 за Рикардо Кака с фланелката на "росонерите".

Бразилецът се превърна в герой за своите, отбелязвайки две попадения за крайния успех. Иначе Марио Балотели откри резултата още в 4-ата минута, а Кака удвои в 27-ата. Отново той сложи точка на спора в 54-ата минута, оформяйки класическата победа.

Гостите можеха да направят поражението по-почетно, но резервата Сирил Теро изпусна дузпа в 92-ата минута, след като ударът му срещна напречната греда.

Така Милан събра 42 точки и се изравни с осмия в класирането тим на Лацио, който има и мач по-малко. Киево е на 15-о място с 27 точки в своя актив.

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи