3. Минчев резерва за Ризеспор за Купата (ВИДЕО)

Минчев резерва за Ризеспор за Купата (ВИДЕО)

Тимът на българина громи Буджаспор

Националът Мартин Минчев остана неизползвана резерва за Ризеспор при убедителната победа с 4:0 над  Буджаспор в среща от 1/32-финалите за Купата на Турция.

В негово отсъствие в атака шанс получи Адолфо Гаич, който реализира хеттрик. Едно попадение добави босненецът Дал Варешанович.

Гаич откри резултата още в 7-ата минута, а в началото на второто полувреме удвои аванса на домакините. Резервата Варешанович покачи на 3:0 в 70-ата минута, а в 88-ата Гаич оформи хеттрика си.

Брайтън обърна Тотнъм от 0:2 за по-малко от 20 минути (ВИДЕО)

„Чайките“ се развихриха след почивката и спряха серията от 5 победи на „шпорите“

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Тен Хаг: Проектът в Манчестър Юнайтед е дългосрочен