3. Минимална победа на лидера Ливърпул срещу Портсмут при дебюта на Адамс

Минимална победа на лидера Ливърпул срещу Портсмут при дебюта на Адамс

Минимална победа с 1:0 записа лидерът във Висшата лига Ливърпул при дебюта на Тони Адамс начело на Портсмут. Единственото попадение в мача реализира капитанът на „червените” Стивън Джерард в 76-ата минута на двубоя.

Минимална победа с 1:0 записа лидерът във Висшата лига Ливърпул при дебюта на Тони Адамс начело на Портсмут. Единственото попадение в мача реализира капитанът на „червените” Стивън Джерард в 76-ата минута на двубоя. Легендарният защитник на Арсенал от близкото минало Адамс бе наредил отлично своя тим в отбрана и не даде почти никакви шансове на възпитаниците на Рафаел Бентес. Испанският специалист даде почивка на титулярите срещу Челси Масчерано, Риера, Кийн и Агер, а на техните места започнаха Хуупия, Пенант, Лукас и Бабел. През първата част с пропуски се отличиха Каут, Бабел и Джерард, които продължиха и през втората. Стигна се до 76-ата минута, когато за сблъсък между Хуупия и Диоп главният рефер отсъди бялата точка пред вратаря Джеймс. Зад топката застана Джерард и откри резултата. Адамс се опита да стигне до равенство, вкарвайки в игра Джърмейн Дефоу, но резултатът остана непроменен. Цял мач на „Анфийлд Роуд” за Портсмут изигра бившият нападател на Ливърпул Питър Крауч.След трите точки Ливърпул продължава да оглавява Премиершип с 26 точки, докато Портсмут имат 14 и са 7-и.
Лийдс избра заместник на Илия Груев

Френски халф ще замени българина

Брест отново впечатли и спря Байер Леверкузен (ВИДЕО)

Моуриньо чака медал от Висшата лига

Португалецът следи разследването около Манчестър Сити, което може да му донесе служебна титла

Тен Хаг извика двама тийнейджъри за Фенербахче

Кризата с контузии при "червените дяволи" си оказва влияние

Треньорът на Андерлехт: Ще търсим недостатъците на Лудогорец

Дейвид Хюбърт говори на пресконференцията преди сблъсъка с родния шампион в Лига Европа